Форум Кладоискатель. Металлоискатель форум.

Бійцям, що пішли, присвячується.

PLATFORMA · 6 · 1422

Оффлайн PLATFORMA

  • Постоялец
  • *
  • ACE 250+NELtornado, XP GMAXX 2
                                           Пісня для героїв, від Волинських Патріотів

                                           https://www.youtube.com/watch?v=2l5fuP3R3qA


Форум Кладоискатель. Металлоискатель форум.

Бійцям, що пішли, присвячується.
« : 01 Февраль 2015, 00:19:21 »

Оффлайн Martin

  • Эксперт
  • **
  • Garrett Еuro АСЕ + Tesoro Tejon
Передивившись сюжет та прослухавши цю пісню, Ви ще раз заставили з трепетом зжатися батьківське серце, в очікуванні синового дзвінка з АТО. Серце трепетно закалатало і видавило гіркі сльози цієї першої пізньої лютневої ночі. Благо, ніхто не бачить. І тільки тяжким відлунням гупає в скронях кров, доносячи кисень до мозку і  гірке запитання тисяч: "Хто за все це відповість???"


Оффлайн Запорожець

  • Эксперт
  • **
  • (studentzntu)
Передивившись сюжет та прослухавши цю пісню, Ви ще раз заставили з трепетом зжатися батьківське серце, в очікуванні синового дзвінка з АТО. Серце трепетно закалатало і видавило гіркі сльози цієї першої пізньої лютневої ночі. Благо, ніхто не бачить. І тільки тяжким відлунням гупає в скронях кров, доносячи кисень до мозку і  гірке запитання тисяч: "Хто за все це відповість???"
скажіть які новини від вашого сина? яка ситуація на фронті?
счастлив не тот, у кого много, а тот, кому хватает


Оффлайн Martin

  • Эксперт
  • **
  • Garrett Еuro АСЕ + Tesoro Tejon
Цитировать
скажіть які новини від вашого сина? яка ситуація на фронті?
Наступ шаленіє. Син став не балакучий, в основному сам слухає.  В дозорі на передовій, каже що та сторона переозброїлась, оділася в зимову форму, має непогану екіпіровку, нову зброю та боєприпаси. В ворога установка - чим більше поранити живої сили та зруйневати інфраструктуру донбасу, щоб ослабити економіку України. Але хлопці тримаються...


Оффлайн деус

  • Модератор
  • Супер Эксперт
  • ***
  • Лучший поисковик и лучшая находка 2013
С передка !
   " Leonid Maslov


    Смешной случай у меня случился как-то на "трубе". Это самый передок. Но есть вай фай и когда не обстреливают, можно в ФБ сидеть. Парни в дзот притащили диван и соорудили из досок импровизированную барную стойку. Сидишь ночью у пулемета такой прям на диване - чаек или кофеек со сгущенкой потягиваешь, в сети клацаешь и сепаров в акустику слушаешь.
    Так вот озаботился я одним сепаром из Одессы. Мерзкий мерзкий говнюк, я ему в сердцах написал, ######ми обложил, говорю мол застрелю как собаку бешеную, а он такой: "СНАЧАЛА С ДИВАНА СЛЕЗЬ". Я как подпрыгнул, к амбразуре, в тепловизор, блядь думаю, может сон - откуда он знает, что я НА ДИВАНЕ СИЖУ?" ;D


Оффлайн Запорожець

  • Эксперт
  • **
  • (studentzntu)
ахаха, класс))) <<
счастлив не тот, у кого много, а тот, кому хватает