Форум Кладоискатель. Металлоискатель форум.

Допоможіть на шляху до пошуку скарбу!

Heineken · 20 · 5898

Оффлайн Heineken

Шановні добродії! Прошу Вас поділитися досвідом і ткнути мені носом, адже просто жах як хочеться вміти робити те, що робите Ви.
Передісторія: необхідно було перевірити одну легенду щодо можливості сімейного скарбу. Хоч я ніколи не користувався металодетектором, просити професіонала-скарбошукача про допомогу та розповідати де "зарите золото" не бачив сенсу. Було вирішено спробувати покопатися самому. Почав з того, що визначив для себе потужненьку модельку пристрою  - Гарет 2500. Потім знайшов, де взяти в оренду на пару днів, мені там показали як нею працювати, коротше взяв і поїхав.
Щодо імовірного скарбу - за легендою, богатенький предок міг закопати пару монеток на своєму подвір"ї, чи під будинком, чи під деревом, чи в колодязі... Зараз на тому місці пустир - просто галявина, по діагоналі переїджена грунтовою дорогою, росте лише бур"ян. Ну я, як мені показували, поставив режим джувелрі (Jewelery), і почав гасати взад-вперед...  :'( Чомусь пристрій в цьому режимі ловив алюміній... Функція пін-поінт (чи як там) час-від-часу збивала з курсу, показуючи то ліво, то право. Грунт досить засмічений різноманітним хламом, як жорстяні банки, алюмінієві проволоки, пивні кришки... По інструкції начеб-то все робив правильно, але сигнал в режимі джувелрі всеодно йшов, наводячи на хибні цілі. Думав, що може сам пристрій несправний, але ж дядько показував у себе, і там усьо чотко було...
Питання: на Вашу думку, яким чином (яким пристроєм) можна на даній ділянці вловити сигнал золота-срібла? Кількість не можу знати, орієнтовно горщик, можливо пів кіла-кіло. Глибину теж не скажу, хто зна на скільки глибоко колишні діди могли копати... Звичайно що все дуже розмито, але все ж, чи є варіант перевірити, не вириваючи кожен метр?
Дякую!


Форум Кладоискатель. Металлоискатель форум.


Оффлайн Евгений

  • Просто Джек
  • Администратор
  • Супер Эксперт
  • ****
  • Металлоискатели в kladoiskatel.net
Доброго времени. Прибор взяли нормальный, а вот с техникой поиска клада наверно не знакомы.
Поставте прибор в режим "оллметал" (кнопочка вторая с лева) и копайте всё в ряд, в вашем случае дискриминация на золото и т.д. не нужна. Монеты могут быть в банке из чернухи или сверху может гвоздь или проволока лежать. Копайте все цели, все сигналы и возможно найдёте то, что ищите. Удачи.


Оффлайн Heineken

Я, мабуть, забув уточнити, що на олметал шукав теж, і у звязку з купою сміття сигнал був постійно, вказуючи на всі кришечки-проволоки. Якщо це єдиний в даному випадку варіант - то простіше просто перекопати всю ділянку без детектора  ;D.
Ще раз уточню: тобто якщо над золотом лежить цвях, або якщо воно поміщене в банку, то єдиним варіантом буде копати все підряд?


Оффлайн Martin

  • Эксперт
  • **
  • Garrett Еuro АСЕ + Tesoro Tejon
То Ви вже і заради золота не хочете покопати??? Якщо там дійсно був скарб то не факт, що він лежить в глечику, на який не раагує металошукач, або, що той глечик не прикрили поверх якимось металевим дечком чи кришкою. Шукаючи срібний чи золотий сигнал Ви явно його прозіваєте...  ;)


Оффлайн Heineken

Справа ж не в тому, копати чи не копати. Просто якщо орієнтовну ділянку не можна визначити, то перекопувати підряд 5 соток поля (і на яку глибину??) по-перше ой як не просто, а по-друге зникає сенс металодетектора як помічника ))).
Наскільки я зрозумів з вищесказаного, для даної місцевості найкращим варіантом є зчисати верхній 15-ти сантиметровий шар грунту, на якому можуть бути основні причини хибного сигналу, і вже потім пройтися по очищеній землі та помітити імовірні металовмісні точки. Враховуючи те, що дане місце знаходиться безпосередньо біля житлових будинків, потрібно шукати альтернативу...
Колись бачив рекламу якогось дорогущого глибинного детектора з 3Д-візуалізацією, чи дасть така цяця картинку, що знаходиться під сміттям?


Оффлайн Запорожець

  • Эксперт
  • **
  • (studentzntu)
если, как вы написали там лежит 500 грамм золота, математика ясна - 1 грамм лома золота сейчас стоит 230 грн. 500*230= 115000 грн= 14350$ , а это уже довольно не малый капитал. теперь остается 2 вопроса:  насколько точная информация и на что вы готовы ради этой суммы?
счастлив не тот, у кого много, а тот, кому хватает


Оффлайн Колян

  • Старожил Знаток
  • ***
  • Minelab Explorer SE Лучшая история 2013
У меня огорода 25 соток и я его за день прошол ради пару николашек, а вы говорите о 5 сотках и 0,5,Аu, да и еще если информацыя хоть на 80% правда.
Якщо Бог з тобою, то яка різниця хто проти тебе?.


Оффлайн agRoo

  • Постоялец
  • *
  • Deus
хоть на 50 процентов инфа я бы уже перелопатил все там.