Форум Кладоискатель. Металлоискатель форум.

мои скромные находки

Запорожець · 157 · 59184

Оффлайн Запорожець

  • Эксперт
  • **
  • (studentzntu)
вот такая собачка Абдаллаха

счастлив не тот, у кого много, а тот, кому хватает


Форум Кладоискатель. Металлоискатель форум.

Re: мои скромные находки
« Ответ #144 : 04 Сентябрь 2016, 23:14:08 »

Оффлайн BOBK

  • Постоялец
  • *
  • евро ася ,терм-про. Whites c VDI.м-сафари F-75
да когда то и я находил такую собаку шагающую влево ;D радости помню было 


Оффлайн Запорожець

  • Эксперт
  • **
  • (studentzntu)
На минулих вихідних разом із давніми друзяками з`їздили на розвідку в Чорний ліс, що трохи вище за Знам`янку. На місці зтикнулися з проблемою, що дуже важко знайти грунтову дорогу щоб заїхати хоча б недалеко в ліс, все перекрито або просто немає з`їзду з траси. Але все ж таки знайшли. В самому лісі побачили досить дивну картину -
 багато ділянок де вирубані старі дерева місцеві селяни садять картоплю і роблять це доволі таки організовано - тобто всі ділянки поділені між собою. Можу представити який там добрий врожай на перегної)))
Заночували в лісі у наметі. Всю ніч щось рухалось та ворушило гілля та листя навколо намета, На ранок втоми як не було,  а повітря... Боже, яке це було повітря!!! Після брудного та смердючого Запоріжжя, це був, як сказав мій приятель Сашко: "ФРЕШ"! Ліс дихав, птахи співали неначе на замаганні по співу - мало не забули чого ми туда припхалися! Швидко зібрали свої манатки та гайда в ліс за старовинними скарбами! Оскільки ми степові вовки не пристосовані до лісу то заблукати було дуже легко, відійшовши метрів на 100 можна загубити камрадів, але на щастя в кількох кілометрах була З/д станція, яка весь час гуділа, то це був гарний орієнтир.
Нажаль ми так і не знайшли те, заради чого приїхали, взагалі майже нічого не знайшли за півтора дня пошуків, тому трохи були засмучені, але всі гарно відпочили, надихалися чистим повітрям!
p.s. Всім, хто відповідальний за дорогу в Кіровоградскій області, ГОРІТЬ У ПЕКЛІ!!!!





ну и собственно единственная моя более-менее интересная находка


счастлив не тот, у кого много, а тот, кому хватает


Оффлайн ДимДимыч

  • Постоялец
  • *
  • похож

Оффлайн Козак

  • Модератор
  • Мудрец
  • ***
  • Козак без веры не Козак
Гудзик РІА з зображенням дергерба 1857 - 1917 рр.могли носити і чиновники,
міністерств і відомств,частних організацій які носили уніформу з мундирними гудзиками.


Оффлайн captain

  • Постоялец
  • *
  • Запорожье
Не ближний свет. почему именно  в Знаменку?
в степи и жук - мясо


Оффлайн Запорожець

  • Эксперт
  • **
  • (studentzntu)
Гудзик РІА з зображенням дергерба 1857 - 1917 рр.могли носити і чиновники,
міністерств і відомств,частних організацій які носили уніформу з мундирними гудзиками.
так, нажаль дуже популярний гудзик) в мене таких вже кілька
счастлив не тот, у кого много, а тот, кому хватает


Оффлайн Запорожець

  • Эксперт
  • **
  • (studentzntu)
Не ближний свет. почему именно  в Знаменку?
давно хотілося відвідати саме цей відомий ліс. Плануємо повторити знову вже восени! Можливо хтось є з місцевих?
счастлив не тот, у кого много, а тот, кому хватает