Форум Кладоискатель. Металлоискатель форум.

"Торнадо" чи "Шторм" від НЕЛа?

Martin · 7 · 3989

Оффлайн Martin

  • Эксперт
  • **
  • Garrett Еuro АСЕ + Tesoro Tejon
Доброго дня шановні форумчани! У мене виникло питання стосовно катушки НЕЛ Шторм, так як з НЕЛ Торнадо я знайомий давно. Так сталося, що в моєму НЕЛові 3 генерації для АСЕ появилися глюки. З Євро АСЕ приходилося тільки скидати чуйку на пару сегментів, а от АСЕ 250 глючила конкретно. При замірі виявився великий опір у 560 кОм між контактами і прийшлося відправити катушку на ремонт. В ремонті її напевне зовсім "врекали" тому, як варіант, пропонують НЕЛ Шторм з ремонту. Хто працював з цією катушкою з приладами АСЕ 250 чи Євро АСЕ, поділіться будь-ласка  своїми враженнями. Буду щиро вдячний за Ваші відгуки. З повагою, Андрій... *;*


Форум Кладоискатель. Металлоискатель форум.

"Торнадо" чи "Шторм" від НЕЛа?
« : 31 Март 2015, 20:34:07 »


Оффлайн Martin

  • Эксперт
  • **
  • Garrett Еuro АСЕ + Tesoro Tejon
Спасибо за ссылку, я её читал, более того, знаком и даже несколько раз вместе копали с автором темы, но сейчас у него Х-терра 705, да и мнение я хотел услышать от Вас, "жителей" этого форума, так сказать, с первых уст. Если есть пользователи НЕЛ Шторм, черкните пожалуйста пару строк как свой отзыв о катушке, её достоинствах и недостатках...


Оффлайн viktorr

  • Пользователь
  • *
  • Гарик 2500
Добрый вечер, Андрей.
1. Возможен обмен- старая (даже нерабочая) на новую с доплатой 50%. Вот тел. производителя Нел  063-754-63-63.
2. Поменял свою "уставшую" Торнадо на Шторм. Разница ощутимая в весе. Прирост около 2-3 см. Все остальное зависит от Удачи С ув. Виктор.
Слава Украине!


Оффлайн meteor

Торнадо по универсальнее, шторм по глубже на пару см но и потяжелее. хожу с торнадо 5 генерации, катушка бьет отлично по всем местам, без находок домой не еду. 


Оффлайн cany007

  • Пользователь
  • *
решил взять вместо торнадо шторм,завтра получать потом отпишусь ::-


Оффлайн Martin

  • Эксперт
  • **
  • Garrett Еuro АСЕ + Tesoro Tejon
[quoteрешил взять вместо торнадо шторм,завтра получать потом отпишусь ][/quote]
Що ж так. Не взяв, чи немає часу відписатися. А може розчарований? Мені Шторм прийшла, зараз син, який повернувся з АТО її використовує з Аською. Чує катуха нормально, площа захвату і глибина - достойні. Погано лише шукати мілюзгову находку без поінпонтера, але це вже не вина котушки. Вага теж відчувається, але захват, як косою... ;)