Форум Кладоискатель. Металлоискатель форум.

Що взяти garrett euro асе (350) чи Tesoro Cibola ???

ярік · 23 · 6773

Оффлайн Martin

  • Эксперт
  • **
  • Garrett Еuro АСЕ + Tesoro Tejon
Было бы круто с крокодильей кожи, но нужно попасть на пляжный поиск в тропики... ;)


Форум Кладоискатель. Металлоискатель форум.

Re: Що взяти garrett euro асе (350) чи Tesoro Cibola ???
« Ответ #16 : 20 Февраль 2012, 22:16:10 »

Оффлайн PLATFORMA

  • Постоялец
  • *
  • ACE 250+NELtornado, XP GMAXX 2
Кожа питона тоже будет гламурненько смотреться  ;D


Оффлайн Максим14

Euro Ace может роботать под водой вдоль берега,катушка боиться воды или нет.?


Оффлайн Leva77

  • Старожил Знаток
  • ***
  • АСЕ 250 Х-Теrrа 705

Оффлайн Максим14

Чем отличаеца Euro Ace от Euro Ace 350? Зарание спасибо за ответ!


Оффлайн novistar

Навіть Я новачок знаю що дд по мілких цілях(чешуйках) погано себе веде на рахунок морозу якщо дуже треба все легко робится робиш коробку для батарейок і підпаху в тепло провода в акум відсік перед тим як заносити прибор в тепло вийняти батарейки (живлення ) помістити прибор перед заносом в тепло в недирявий пакет після вирівнення температури (1-5год) можна виймати прибор дати йому висохнути для гарантії 3-24год і всі діла
   
    Також подібний вибір з часом думаю взяти потужніший прибор  приглянув Tesoro Cibola но що він з з себе толком приставляє порівняно з гарет фішер так і незрозумів. Чомусь всі за гатер но в теорії  Cibola має бути кращий якщо на конкретних свалках некопати. або щось конктетне


Оффлайн PLATFORMA

  • Постоялец
  • *
  • ACE 250+NELtornado, XP GMAXX 2
У моего товарища Тесоро Вагуеро, так вот пару слов. По находкам у него преобладает мелкое серебро и разная мелочёвка. Он в отвале после АСИ, когда у меня пропал сигнал, поднял колечко, но и я после него находил медные монеты поглубже. У Тесоро быстрый отклик, для замусоренных мест будет хорош.