Форум Кладоискатель. Металлоискатель форум.

Кидалы на OLX

Евгений · 21 · 7742

Оффлайн BURDA

Назывался Александром, Олегом, ник Alex, занимается мошенничеством на ОЛХ и интернет сервисах . Получает предоплату за пересылку наложенным платежом и не отправляет товар. Начинает шантажировать. Говорит что выслал товар без наложенного платежа и требует его оплатить полной предоплатой, угрожает, что иначе не получите . Его телефоны 0631019917, 0663689392, карта альфа банка 5355571111739116 Воропай О.С. Место жительства указывал Новоархангельск Кировоградской области.


Форум Кладоискатель. Металлоискатель форум.

Re: Кидалы на OLX
« Ответ #16 : 21 Январь 2018, 16:21:12 »

Оффлайн деус

  • Модератор
  • Супер Эксперт
  • ***
  • Лучший поисковик и лучшая находка 2013

Оффлайн PLATFORMA

  • Постоялец
  • *
  • ACE 250+NELtornado, XP GMAXX 2
Вітаю.
   Шкода, але бидла дійсно розвелося забагато.  Воно вигадує,  досити ефективно, як кинути людей на гроші або на товар.  ;D  Дякувати Богу, сам ще не потрапляв у халепу, але знайомого намагались кинути з мотоциклом. "Купив" він молтоцикл Урал, домовились за пересилку і 200 грн. авансу на карту. Бидло сказало йому, що відправляє на довірі, ніби гроші товариш перекине на карту в понеділок, після отримання, навіть вислало номер декларації (все це було в суботу і що дивно, без наложки, яке довірлеве бидло  :(  ) . І вже за декілька годин, воно просило скинути йому на карту хочаб тисячу, бо виникла потреба.  Товариш перевірив декларацію по номеру,  але у декларації була вказана вага, у двічи менша за Урал з коляскою, товариш відразу зателефонував на відділення НП, там йому підтвердили, що у посилці мотоцикл, але не Урал, а якийсь убитий Восход.   Після розмови з СБ пошти, йому пообіцяли "покарати" піндоса по-повній і ніби у цього тєла, це вже не перший випадок. Я думаю, що з цього гівна, сб-шники  трохи косанули.  $*
  Бережіть себе та свої гроші, бо завжди страдають нерви  :D


Оффлайн kasandrina

Кидалова сейчас много. Нас недавно на большую сумму кинули с запчастями на машину(


Оффлайн OlegGurin

Меня тоже пару раз кинули на ОЛХ((( Было очень неприятно. С тех пор я не связываюсь с этим сайтом никогда. Покупаю на Проме, Бигле, Кидстафе - там хоть рейтинги есть, но не на ОЛХ.