Форум Кладоискатель. Металлоискатель форум.

Трилон Б засіб для чищення монет

vITAL1993 · 2 · 892

Оффлайн vITAL1993

Трилон Б - засіб для чищення монет
50 Грам -  12 грн
100 Грам- 25 грн
200 Грам- 50 грн
500 грам -120 грн
 $*
Універсальний засіб для чищення монет з міді, бронзи, срібла і нікелю. Застосовується в 10% розчині. Тобто 10 частин теплої кип'яченої води і одна частина цього "чудо-порошку"
"У розчин монета поринає на строк, багато в чому залежить від стану металу, його окислення. Чим шар окислів темніше і товщі, тим більшого по тривалості впливу реактиву повинна піддатися монета ... Можна зрідка змивати з металу м'якою ганчіркою під струменем теплої води шари роз'їдених оксидів, щоб розчин активніше впливав на нові, що відкриваються шари. При цьому треба пам'ятати, що працювати з реактивами треба в гумових рукавичках, брати монету пінцетом.
Інструкція користувача:
Трилон використовується для зняття окислів міді і срібла, сам метал трилон фактично не їсть, але за процесом треба стежити.
в не металева ємність насипається від 1 до 3 чайних ложок трилона і заливається гарячою або теплою водою (з курсу хімії ти повинен знати що чим більше температура тим швидше йде процес).
і опускаєте туди монету або монети (але метал монет повинен бути однорідний, не можна в одній тарі мити монети з різного металу, царську мідь і радянську дрібниця).
через 5-15 хвилин перевіряєш і змиває коричневий наліт зубною щіткою і милом.
Якщо потрібно процес продовжуєте ...
Важкі монети можна залишити на добу.
Після чистки трилоном монету треба промити чистою водою або вимочити в дистилляте і висушити.
Трилону МОЖНА ТАКОЖ ВИКОРИСТОВУВАТИ В ЧИЩЕННЯ водостічних труб І КАНАЛІЗАЦІЇ І Т.Д


Форум Кладоискатель. Металлоискатель форум.


Оффлайн Запорожець

  • Эксперт
  • **
  • (studentzntu)
трилон, мой старый друг)) но скажу, что трилон слишком агрессивная среда. для правильных монет я б никому не рекомендовал. а для цариц самое то!
счастлив не тот, у кого много, а тот, кому хватает