Форум Кладоискатель. Металлоискатель форум.

мои скромные находки

Запорожець · 157 · 58201

Оффлайн Запорожець

  • Эксперт
  • **
  • (studentzntu)
Доброго дня рідкісним гостям цього форума! Одже переїхав я до Ужгорода! Не міг я цього зробити без свого мд. Поки що у цьому місті з нашим братом ще ні з ким не познайомився вирішив провести розвідку боєм поїхавши за місто до замку в с. Невицьке. До замку вільний доступ тому що від замку залишились самі руїни. Відійшовши від замку метрів триста, розпочав пошук. Гуляв я лісом годувавши комарів години три та нічого крім сотні дві консервних бляшанок не знайшов. Але задоволення я отримав ще й майже надурняк - на автобус до замку й назад - 14 грн. Доречі на схилі натрапив на велику галявину ожини, ще трохи зелена, так що треба туди ще навідатись.







счастлив не тот, у кого много, а тот, кому хватает


Форум Кладоискатель. Металлоискатель форум.

Re: мои скромные находки
« Ответ #152 : 11 Июль 2017, 20:18:51 »

Оффлайн Запорожець

  • Эксперт
  • **
  • (studentzntu)
счастлив не тот, у кого много, а тот, кому хватает


Оффлайн санек74

  • Новичок
  • **
Красота !!! Жаль по находкам печалька !


Оффлайн ДимДимыч

  • Постоялец
  • *
  • похож
4 роки не заглядав на цей форум. Навіть забув про його існування. А виявляється він ще живий. Це добре
E-Trac


Оффлайн Vasilij

  • Пользователь
  • *
Да, ДимДимыч, форум жив! Время от времени появляется кто-то новый. В первую очередь спрашивают совета в выборе металлоискателя. Ведь поиск - это всегда очень интересно. Тем более, что металлоискатели теперь с дискриминацией, и их можно настроить на определённый метал.
А ведь были времена когда воду и клады искали с помощью лозы. Зависимо от энергии найденного (+;-) лоза поднималась или опускалась...