Форум Кладоискатель. Металлоискатель форум.

вибор бюджетного мд нужен совет

novistar · 19 · 5996

Оффлайн novistar

Зацікавився пошуком цікавих знахідок Потрібен Мд почитав форуми дійшов висновку найкраший варіант ціна\можливості\якість\простота ася250 на худий кінец 150.
Яка всештаки різниця між ними і наскільки % дешевша повинна бути 150 щоб її взяти .буду брати мабуть Б.у
Для чого потрібно: пошук монет і подібної мелочі з кольорового металу + щось середне пряшки значки і тому подібне щось велике з чорного металу недуже цікавить.
яка різниця в глибині в асі 250\150(в плані середне залягання більшості знахідок можливо і 150 хватить з головою?)
 Також цікавить можливість настройок можливо виключити з пошуку тільки великі металеві речі?
Пошук буде і на місцях війни тому мін не хотілось би найти ;D
Плануєтся Брати МД один і на довго 2-5 років.  Тому щось дуже просте думаю не варто але 200уе для мене максимум бо незнаю чи щось знайду толкове і чи хватить мене на довго.
   Як варінт є думка скласти самим МД але є 2 запитання наскільки важко намотати катушку і чи вона буде працювати з монетами як заводська і чи можна купити блок МД окремо а палку і катушку вже самим зробити?
    Що собою представляє мд Bounty Hunter  за 100-130уе?
Також цікавить компактність Мд повинен вміщуватись в не дуже великий рюкзак це обовязкова умова.
  Fisher  F2 наскільки гірший асі? якщо буде дешевше асі 150 є резон брати?


Форум Кладоискатель. Металлоискатель форум.

вибор бюджетного мд нужен совет
« : 16 Февраль 2012, 11:12:23 »

Оффлайн Евгений

  • Просто Джек
  • Администратор
  • Супер Эксперт
  • ****
  • Металлоискатели в kladoiskatel.net
Цитировать
Fisher  F2 наскільки гірший асі? якщо буде дешевше асі 150 є резон брати?
- полный аналог аськи 250й, только питание от 2х крон.
Если выбирать 150 или F2 - F2 более функциональный.

Цитировать
Також цікавить можливість настройок можливо виключити з пошуку тільки великі металеві речі?
- если металлоискатель показывает глубину залегания цели и зная возможности его катушки по глубине - можно смело отсекать все крупные мет цели.
Пример: максимальная глубина поиска монет у асе 250 - 25см.
Вы нашли объект на глубине 2" это отображается на дисплее прибора.
Поднимаем катушку над землёй на 25 - 30см, если сигнал от объекта не исчез - значит, что, там что-то больше по размеру чем монета и копать такой сигнал в вашем случае не стоит.


Оффлайн novistar

Яка різниця між фішер ф2 і асі 250 в плані надійності і довговічності?
Знайшов продають Tesoro Compadre µMax  (220 у.е. forum.violity.kiev. ua) що за апарат потівняно з ф2\250?
Також цікавить що за старий звір Garrett Ace 100 в плані глубини і надійності?
Навіть незнаю чи мені потрібні ці навороти як на мене визначення глубини залягання є же корисним а дискрімінатор і так невизначає точно що заметал.


Оффлайн Евгений

  • Просто Джек
  • Администратор
  • Супер Эксперт
  • ****
  • Металлоискатели в kladoiskatel.net
Яка різниця між фішер ф2 і асі 250 в плані надійності і довговічності?
- оба в этом плане хорошие аппараты.


Оффлайн Евгений

  • Просто Джек
  • Администратор
  • Супер Эксперт
  • ****
  • Металлоискатели в kladoiskatel.net
Знайшов продають Tesoro Compadre µMax  (220 у.е.) що за апарат потівняно з ф2\250?
- на сколько я знаю, приборов Tesoro с официальной гарантией нет в Украине.
А если посчитать:
ACE 250 теперь новая комплектация (чехол на катушку 168гр и рюкзак - 168гр в комплекте)  = 295$ * 8.05 = 2374гр
+ в подарок лопата стоимостью 265гр
Если покупать просто аську 250, то нужно 2374 - 168(рюкзак) - 168(чехол на катушку) - лопата ф2500(265) = 1773гр
Гарантия официальная 2 года.

http://250.org.ua/news.php?extend.3

Цитировать
Також цікавить що за старий звір Garrett Ace 100 в плані глубини і надійності?
- снят с производства лет 8 назад :o

Цитировать
дискрімінатор і так невизначає точно що заметал.
- можем помочь разобраться и в этом вопросе - но, проще по телефону, кликните на баннер внизу...


Оффлайн novistar

ви можете запропонувати нову голу асю за 1773гр? :o  а фішер 2? 
так всештаки з  асою 100 можна нормально копати чи дуже слабо чи на 110уе вона відпрацовує?


Оффлайн стасондр

  • Продвинутый пользователь
  • **
Тодже вопрос можноли купить новую АСЕ 250 без допов. за 1773 гривны
АСЕ 250-рулит.


Оффлайн Запорожець

  • Эксперт
  • **
  • (studentzntu)
мой совет - не берите дешевый мд или вообще не занимайтеь этом делом, все равно прийдете к тому, чтобы брать более солидный аппарат
счастлив не тот, у кого много, а тот, кому хватает